Auto Detailing Grodzisk

Jedną z usług, z zakresu auto detailingu jest glinkowanie.

Glinkowanie to dogłębne oczyszczenie lakieru lub innej powierzchni z różnego rodzaju zabrudzeń jak np. resztki zabitych owadów, naloty rdzy, sadza, żywica, drobiny asfaltu oraz różnego pochodzenia pył.

Warte podkreślenia jest, że wykonanie samego glinkowania nie eliminuje rys, ale wydobywa z nich nieczystości, nie zmniejszając grubości powłoki lakierniczej. 

W związku z tym można je bezpiecznie wykonywać co jakiś czas bez ryzyka, że uszkodzimy tym sposobem jakość powłoki lakierniczej naszego auta. 


W Auto Detailing Grodzisk Mazowiecki poza standardowym glinkowaniem, możliwe jest również wykonanie tej usługi razem z korektą lakieru, która pozwoli wyeliminować do 70% rys. 

W Auto Detailing Grodzisk Mazowiecki możliwe jest wykonanie usługi nałożenia polimeru. 

Warstwa polimerowa to gotowy preparat zawierający składniki organiczne i nieorganiczne, który należy nałożyć w specjalny sposób na lakier samochodowy.

Choć powłoka ta jest cieniutka (jej grubość po nałożeniu wynosi dziesiętne części milimetra!), to stanowi warstwę chroniącą lakier przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Dzięki temu spełnia różne funkcje:

* Bardzo dobrze zabezpiecza samochód nie tylko przed brudem, ale też przed kwasami, zadrapaniami, promieniowaniem ultrafioletowym i substancjami chemicznymi.

* Zapewnia idealną ochronę lakieru, nadając mu dodatkowo wyrazistość.

* Wyrównuje powierzchnię bez niepotrzebnych refleksów i hologramów.

Pojedyncze polimery są o wiele mniejsze od cząsteczek wody a dzięki temu mają właściwości hydrofobowe, czyli odpychają od siebie cząsteczki wody. Stąd powierzchnia potraktowana polimerami jest wodoodporna a samochód dłużej pozostaje czysty, bo brud z trudem do niej przylega.

A kiedy auto w końcu jednak pobrudzi się, to dzięki powłoce polimerowej łatwiej go będzie wyczyścić.

Choć wiele różnych czynników może wpłynąć na decyzję o zakupie auta, to u jej podstaw zawsze będzie chęć posiadania własnego środka transportu. Należy jeszcze zaznaczyć: środka lokomocji, na którym można polegać, stąd też wszyscy wiemy, że dbanie o to, aby auto dugo na służyło, to podstawa.

Jednak większość z nas - właścicieli aut - chciałaby również, aby nasze pojazdy świetnie prezentowały się nie tylko, gdy są nowe, ale przez długi czas. Pomóc nam w tym może auto detailing.

Auto detailing to zestaw usług skierowanych na wygląd auta. W jego skład wchodzi precyzyjne mycie ręczne auta oraz czyszczenie go w środku. Potem kolej na glinkowanie i polerowanie mające na celu osiągnięcie jak najlepszego wyglądu lakieru. Możliwe jest także zabezpieczenie go na przyszłość poprzez nałożenie warstwy polimerowej, chroniącej lakier przed szkodliwym działaniem różnego rodzaju czynników.

Po takiej specjalnej sesji, każdy samochód będzie wyglądał świetnie, nawet jeśli na liczniku ma już wiele tysięcy przejechanych kilometrów.


auto detailing grodzisk
myjnia samochodowa Grodzisk Mazowiecki
auto detailing
auto detailing grodzisk mazowieckihttps://autodetailinggrodzisk.blogspot.com/

Comments